Jan Šťasný (Dalibor Frynta)

8. června 2009 v 18:13 | pája |  ordinace
Dalibor Frynta:
Primář chirurgie. Oddělení pod jeho vedením vzkvétá. Drží pohromadě tým, ve kterém je každý odlišný a má svou svéráznou osobnost a osobitost, ale když jde o pacienta, umějí se sjednotit. Svým šarmem si získá nejedno ženské srdce, on sám zatím ale žádný vážný vztah nehledá. Jeho přesvědčení časem naruší kráska, která je nejen svůdná, ale i nebezpečná.

Jan Šťasný:
Narodil se ve Zlíně 1965. Vystudoval pražské DAMU a od roku 1988 do roku 1992 působil v Národním divadle, například ve hrách Tartuffe, Katynka z Heilbronnu. Po odchodu z Národního divadla se stal členem Divadla na Vinohradech, kde se představil mj. jako Marlow ve hře Král Krysa nebo jako Cassio v Othelovi. V roce 2005 vytvořil v Divadle na Vinohradech postavu Felixe ve stejnojmenné hře Anglické dramatičky Charlotty Jonesové. Tato hra byla přeložena do mnoha jazyků a hrála se v Itálii, Austrálii, Německu, Španělsku a dokonce i na Broadwayi.Objevil se v některých TV seriálech, jako např. Život na Zámku a Náměstíčko nebo v TV inscenacích Stín viny či Arrowsmith. Jan Šťastný se věnuje také dabingu - velmi často dabuje amerického herce Antonia Banderase. Momentálně také hraje v seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí finančního ředitele PRP Františka Richtera (France).

Fotky Dalibora Frynty:

Fotky-Jana Šťastného:
Herec Jan Šťastný na zahrádce před pražskou restaurací La Fabrique, kde byla 19. června představena kniha

Co se o něm psalo na netu...?
Proutník ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Jan Šťastný (43) opět potvrdil, že je pořádným záletníkem i v soukromí. Kvůli jeho věčným avantýrám ho před časem opustila manželka Lenka (49), on ale honí sukně dál a čím dál mladší...

To je zmatek! Jan Šťastný (42), kterého před nedávnem opustila manželka Lenka, se sice na večírku Ordinace v růžové zahradě 2 vášnivě líbal s kolegyní a seriálovou milenkou Veronikou Novou (21), ale Aha! je přesvědčeno, že jeho skutečnou milenkou je jiná kolegyně - Markéta Plánková (30)!

Jan Šťastný (42) a Veronika Nová (21) jsou v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě milenci, a podle toho, jak intimně se na veřejnosti k sobě chovají, tak jimi jsou i v soukromém životě!

Sympatický herec Jan Šťastný (42) je na dně! Po dvaceti letech manželství ho kvůli jinému a prý velmi zámožnému muži opustila žena Lenka (48).

Doktor z populárního seriálu na Nově Ordinace v růžové zahradě Jan Šťastný (42) je už čtyři roky dědečkem a jeho okolí o tom nemá ani páru! Zřejmě se stydí přiznat, že se sexem začínal velmi brzy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

těžko říkat věřit či nevěřit já si o tom myslím svoje a na bulvár kašlu i když si to vždycky přečtu do dvou hodin frrrrrrrr a je to z hlavy pryč!
Tyto články (co se o něm psalo na netu...?) jsem zkopírovala od tud�
tk tam kdyžtak můžete kouknout pokud vás to zajímá!

Jeho blog...

Videa..
protože mě to tady sem nešlo dat!!! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama