Barbora Munzarová (Pavla Barnová)

8. června 2009 v 18:37 | pája |  ordinace
Pavla Barnová
Chirurg. V životě mnoho zkusila, ale je rozhodnutá stále bojovat V medicíně ji nic nepřekvapí, zato v soukromí se bude divit, kam se její život ubírá dál. Férová, rázná i romantická a temperamentní žena, která uspěla v ryze mužském oboru. Když na ni znovu dolehne rána osudu, nevzdá se a dokáže jít dál.

Barbora Munzarová
Barbora Munzarová se narodila v roce 1971. Jejími rodiči jsou herci Luděk Munzar a Jana Hlaváčová. Studovala DAMU, přestože neměla zatím s herectvím žádné zkušenosti a rodiče ji od této dráhy spíše odrazovali. Po škole dostala angažmá v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni, kde před lety začínala i její maminka. Působila tam pět sezon a hrála i tak stěžejní role, jako je Desdemona nebo Maryša. Vystupovala i v operetách, za hlavní roli muzikálu Holka nebo kluk, byla dokonce v nejužší nominaci na cenu Thálie. V roce 1999 dostala nabídku angažmá v Divadle na Vinohradech a přijala ji. Zde působí dodnes, stejně jako její manžel Jiří Dvořák i maminka. Na televizních obrazovkách jste mohli Barboru vidět například v seriálech Místo nahoře a Pojišťovna štěstí nebo v televizním filmu Vůně vanilky.

Foto Pavly Barnové:

Foto-Barbory Munzarové:

Co se o ní píše na netu...?
7. 5. 2009 11:12
Podle deníku Blesk musela včera vyčerpaná herečka seriálu Ordinace v růžové zahradě Bára Munzarová (37) rovnou z kapaček na natáčecí plac. Při natáčení seriálu ale podle deníku zvládla jenom jednu scénu.

Milenci Munzarová a Trnavský: Zatloukat, zatloukat, zatloukat!15. 4. 2009 11:05
Tuto osvědčenou taktiku zvolili herci Martin Trnavský (39) a Bára Munzarová (37). Jenže… Blesk má k dispozici fotografie, z nichž je patrné, že Martin sám trefí do domu Bářiných rodičů v pražských Modřanech. Nebyl tady v době vzniku fotek určitě poprvé!

10. 4. 2009 11:00
Podle deníku Aha! je manželství herce Jiřího Dvořáka (42), hvězdy nováckého seriálu Pojišťovna štěstí, a herečky Báry Munzarové (37), která září jako doktorka Barnová v konkurenčním seriálovém hitu Ordinace v růžové zahradě, definitivně v troskách.

8. 12. 2008 19:33
Doktorka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Bára Munzarová (36) se rozvádí s manželem Jiřím Dvořákem (40), s nímž má šestiletou dceru Aničku. Důvodem rozpadu je prý hereččin kolega a zároveň seriálový milenec Martin Trnavský (38).

8. 12. 2008 19:31
Bára Munzarová (36) alias doktorka Pavla Barnová z Ordinace v růžové zahradě 2 je bez tmavé paruky, kterou musí v seriálu nosit, úplně jiný člověk!

8. 12. 2008 19:31
Doktorka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Bára Munzarová (36) potřebuje neustálou pomoc lékařů! Její zdraví totiž tvrdě devastuje oslabená imunita.

8. 12. 2008 19:31
To je vrchol drzosti! Herečka Bára Munzarová (36) stejně jako její kolega Jiří Langmajer veřejně pohrdá seriálem Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje doktorku. Ale tisícové honoráře, které inkasuje, jí rozhodně nesmrdí!

8. 12. 2008 19:31
Seriál Ordinace v růžové zahradě si diváci velmi oblíbili. Kdyby ale tušili, co se odehrává mezi herci při natáčení! Po tom, co scenáristé nechali zemřít problematickou Danielu Šinkorovou, ,,nahradila" ji herečka Bára Munzarová v roli doktorky Pavly Barnové. Bohužel i ona začíná chytat manýry Šinkorové.

pokračování k článkům najdete na: www.super.cz

videa...

já se loučím papa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama