knížka moje tvorba fakt čtěte!

23. dubna 2009 v 12:25 | pája |  moje tvorba
Tak sem neměla jedou co dělat tak sem se pustila do psaní a řekla sem si že se s Váma o to taky rozdělím napište svůj názor určitědo kmentíků! tak tad to je:
NO PROSTĚ FAKT
UJETEJ

ROMÁNEK
SEZNam(te) se (KAPITOLA I)

Tento příběh je o dvouch úplně rozdílnejch holkách. Jedna se jmenuje Klára a ta druhá Kráva. Tak tohle naše milá Klára tvrdí o Lence. Lenka to je ta druhá.Obě tydle dámy chodí do stejné třídy do 8A. Teď ale trochu o Kláře. Klára má černé dlouhé vlasy a výhružnou povahu. Tehle pár slov ji prostě vystihuje nebo to aspoň tvrdí Lenka. Tak když jsme u té Lenky tak si o ní taky něco řekněme. Lenka není blondýna a už vůbec ne z Londýna ona je to bruneta z Olomouce, s dobrými známkami a velkým pokojem. Lenka a Klára mají asi jen společnou lavici ve škoe. I když jak tvrdí Lenka to stačí. A Klára zase říká že nemá s kým kecat. Jejich třída je rozdělena na dvě party jedna se jmenuje: k.l.u.c.i. to ne proto že by tam byli jen kluci ale po svých zakladatelích K- Klára, L-Lukáš,U-Uršula K.,C-Cilka,I-Ivan.A druhá parta se jmenuje: L.O.P.U.C.H. a ty se zase jmenují po svých zakladatelích L-Lenka,O-Olga,P-Petra,U-Uršula P.,C-Cecílie,H-Hana. Tak trochu maj ve třídě dvě Uršuli jednu Kopeckou a druhou Peckovou. No seznamování končí tak páááááááááápa!

JAK TO VŠECHNO ZAČALO
(KAPITOLA II )
Takže, jak to vlastně začalo? Klára a Lenka byli docela kámošky ale jednou hráli ve škole v 7ičce miss a kdo asi vyhrál?No jasně že Klára ne. Samozřejmě že Lenka. Lenka se začala nafrňovat a na svý starý dobrý kámošky i ponožky rychle zapomněla.Mezi ty kámošky patřila Klára,Uršula K a Cilka. A začala kámošit s těma holkama který s ní potom založili partu. V partě K.L.U.C.I to L patřilo Lence. Jak odešla přišel tam místo ní Lukáš. A od té doby se ty party nesnáší. Tak to je asi ta celá minulost. Takže zase čaaaaaaaaaaaaaaaau.

Den plný nadávek
(kapitola iii)
Jednoho dne bylo zrovna pondělí 8:45 když se Lenka probudila koukla na budík a s udivením vyskočila. A začala si nahlas nadávat:,, Já koza já kráva já jsem hrozná vždyť JÁ ZASPALA už je po první hodině co si o mně holky pomyslí?" Ještě ospalá ale s kvapem se dobelhala do koupelny cestou stihla shodit květináč s máminou nejmilejší kytkou a v koupelně ségřin fén. Pak přišla do kuchyně a ani si nevšimla mámy která seděla na židli a div by si na ni i sedla kdyby máma nezačala s nadávky: "Co to děláš nemehlo? Leničko jak to že nejsi ve škole?" Lenka hned začala vysvětlovat:,, Výš mami já zaspala"
"To vidím" Řekla máma.
Lenka na to "a nemohla ……."
"ne nemohla nebudu ti psát omluvenku ne nebudu" řekla máma důrazně.
"A proč?" otázala se Lenka
"Protože,když sis to uvařila tak si to taky sněs!! A jes!" Mama Lence položila snídani na stůl. Lenka dojedla a vypravila se do školy. Vešla do školy zamířila rovnou k šatně. Ale co to šatna byla zamčená. Tak se Lenka vypravila do třídy pro klíče. Zrovna za zvonilo a Lenka si řekla: "Jo dobře zvoní na přestávku." Tak si Lenka s radostí šla v botách do třídy. Cestou potkala školníka a ten hned jak ji uviděl spustil " Teda slečno vy jste pěkné číslo. Takhle si chodit po chodbách po zvonění a ještě v botách! Zatím máte u mě trestný bod . Takže jestli to ještě jednou uvidím tak vy víte ,že?A pojď otevřu ti šatnu." Lenka na to jen řekla "Ano a děkuji." Tak školník Lence otevřel šatnu ona se přezula a tradá do třídy. Když tam přišla Viděla učitele který jim právě suploval matiku. Tak u dveří pozdravila a zamířila hned do své lavice. Učitel přestal s vysvětlováním nějakého příkladu. Lenka si potichu říkala "kde je Klára? A učitel řek: "Holčičko ty jsi slečna Maistnerová" Lenka na to hned: " Ne prosím já jsem Machová." " Aha" Řekl ten učitel. "Tak mi vysvětli kde máš o….." V tom vtrhla do třídy Klára a hned spustila "Dobrý den já se omlouvám já zaspala." A učitel na to: " No dobrý den ty jsi slečna Maistnerová?" zeptal se ten učitel. "Ano prosím" řekla Klára. A učitel začal mluvit k Lence: Takže slečna Machová taky by jste se mohla umět omluvit že?" "Ano prosím" řekla Lenka "Tak si obě sedněte a jdeme se dál učit!" řekl ten učitel. Jak zazvonilo seběhla se parta L.O.P.U.C.H a vyptávali se Lenky na otázky tohoto tipu: "Jak to žes zaspala?" a podobně. Zatím co parta K.l.u.c.i nepořádala žádný zasedání a Klára byla v pohodě se Lence zastesklo a chtěla být zase s Klárou kámoška a v partě K.l.u.c.i mít L. Bylo by to bezva a nikdo by se jí na nic nevyptával. Ale najednou zazvonilo a s myšlenkami byl konec. Ten den ve škole už nějak přežila ale horší to bylo doma. Jak přišla už ji čekala ve dveřích máma a ségra. A máma
hned spustila: "Co má znamenat ten květináč co?" A ségra "Jo a co ten fén?"A Lenka: "mami promiň a ségra ty sorry." "Dobře odpuštěno" řekla máma a sestra. Máma připravila oběd a pozvala tátu ,Lenku a Alenu k obědu. Alena to je starší ségra Lenky je jí 19. Oběd proběhl v klidu. Potom se Lenka šla učit. U večeře měli brambory s česnekem které Lenka moc v lásce neměla shodila talíř a táta jí hned začal nadávat: "Co to děláš naschvál že abys to nemusela jíst tak toto ne holčičko ty to sníš a potom ještě umyješ nádobí jo?" "dobře" řekla Lenka. Tak po večeři umyla nádobí a šla spát než usnula řekla si: "Tenhle den byl blbec!!"

KONEČNĚ ZAČALI PRÁZKY
(KAPITOLA IV.)
Jednoho rána se Klára probudila jako kdyby vstávala do školy chtěla se začít oblékat když si uvědomila že jsou prázdniny.Tak jsi ještě lehla a za dvě minuty zase spala jako dudek. Asi tak v 10 začala máma chystat snídani a táta šel vzbudit Kláru,Tomáše a Davida. Tomáš a David jsou bráši Kláry. Tomášovi je 19 a Davidovi 10.Jo a kdyby jste nevěděli kolik je Lence a Kláře tak jim je 14. Všichni si sedli ke stolu a snídali, po snídani táta řek že si vyjedou na krásný výlet. Tak sedli do auta bylo červené a byla to fábie a nejdřív jeli k babičce a dědečkovi. Tam bydlela i teta se strejdou a ty měli 14tiletou dceru a 8miletého syna. Takže všem dojde že to je Klářina sestřenka a bratránek. Sestřenka se jmenuje Katka a bratránek Ondra. U babičky se naobědvali a jeli i s tetou, strejdou, Kačkou a Ondrou do Českého Švýcarska neboli do Růžové. Rodiče a strejda s tetou byli domluveni že tam budou celej tejden a už měli i pronajatou chatu ze začátku nebyla nic moc ale potom to bylo lepší jo a tohle říkala Klára celej ten tejden: "Hrozně tu smrdí kanál." A Kačka jí hned přikyvovala. Pokoje se rozdělili takhle Kačka Klára, Ondra David, teta strejda, naši a Tomáš. Děcka tam mněli takovej klub o kterým dospělci nevěděli a našla ho Klára. Děcka se tam tajně v noci scházeli. Jednou ráno se probudili a šli se nasnídat. Potom šli na Pravčickou Bránu a tam se to stalo. A teď by vás určitě zajímalo co se stalo budete muset počkat na příští kapitolu. Dofám že počkáte.OBJEVUJE SE ROMÁNEK
(KAPITOLA V.)

Asi už víte co se stalo na té Pravčické Bráně a pro ty co nepochopili nadpis a název knížky tak pro ty tu mám vysvětlení: No jak už jsem řekla na Pravčické Bráně se objevil takoví kluk který se jmenuje Roman takže zdrobněle Románek a Klára se do něj bezhlavě zamilovala. Tak doufám že už to chápete! Možná s tím zamilováním nebyla sama protože on se k ní hned přimotal a řekl pojď a Klára hned řekla rodičům: "Mami já jdu napřed" A máma nato: "Tak běž!" Tak Klára šla a za ní hned Kačka. Jak došli nahoru tak ten kluk hned začal: "Prosím tě jak se jmenuješ? Jo a sorry já jen mně se docela líbíš víš já no prostě já jsem Roman a je mi 14 a tobě? A Klára na to: "Já nemám ráda kluky kteří mě nepustí ke slovu jo a když jsi mě teda pustil tak já jsem Klára a je mi taky 14 a kde bydlíš já v Olomouci." "Cože ty bydlíš v Olomouci? Víš já teda naše rodina se tam v sobotu stěhuje."Řekl ten Roman. "Hm tak to je hustý."řekla Klára a Roman na to "To máš pravdu to je hustě hustý ty vogo. Jo a nemohla bys mi dat mobil? "Tak jo tady je 732 951 224. A teď ty!!" Řekla Klára a Roman jí ho taky dal. Tak takhle zněl jejich první rozhovor.
No nevím ,nevím jak by se asi vám líbil takovýhle první rozhovor s vaším idolem. Mě osobně moc ne ale to je moje věc. A ještě než přišli rodiče Kláry a spol tak se ho ještě stačila zeptat: "Kde bydlíš?" A on na to na
začátku Růžové." "Já taky" řekla Klára. A on ještě řek: "Já vím kde ty bydlíš já tě tam zítra příjdu navštívit jo? "tak dobře" řekla Klára.
A Klára hned chtěla aby už byl zítřek. Celou cestu domů teda do chaty byla Klára jak vyměněná a jak přišli rychle do sebe něco hodila a hned řekla: " já jsem z té cesty nějaká utahaná já jsi půjdu lehnout" a šla. Přála si rychle usout aby už bylo ráno. Ale vůbec se jí to nedařilo. Tak šla ještě za děckama do klubu a tam se zrovna hrála flaška. Tak se k nim přidala a Tomáš vytočil Kačku a tohle jí řek: "Takže tobě dám otázku a nebo úkol tak úkol polib tady Davida. A Kačka na to: "Tak to v žádným případě." A na konec to stejně udělala a začala točit padlo to na Kláru: "Ařekla tak a teď zavoláš tomu svímu borcovi a řekneš jestli nechce přijít teď" tak mu Klára zavolala a on teda slíbil že za deset minut bude tam.
Tak přišel a řekl : "Co potřebujete?" A Klára na to: "výš mi tak trochu hrajem flašku a oni mi přikázali abych ti zavolala a abys přišel. Výš jestli jsem tě vzbudila tak sorry. Potom hráli dál a klára musela s cdčkem zazpívat písničku Ticho od Ewy Farné. Potom dohráli a Roman šel domů. Klára šla spát a říkala si: "už se těším na zítřek.
JAK SE ROMÁNEK PŘESTĚHOVAL
(KAPITOLA VI.)
Klára odjela domů.A za 1 den se jako její nový soused přistěhoval Roman ona nejdřív nevjeděla že je to on a tak byla taková znuzená vyšla z domu a šla kolem nich na setkání jejich party do parku jak šla kolem,uviděla Romana a řekla: "ahoj nechceš jít se mnou?? Mohl bys patřit do naší party co ty na to?" a Roman řekl: "jo klidně já se jen zeptám! Čekej pls!" "jojo klidně."řekla Klára a čekala,za chvíli Roman přišel a řekl: "tak jdem" a šli. "a kam jdeme?" ještě se Roman zeptal. "Na setkání s partou do který klidně jestli budeš chtět můžeš patřit!a už se plís neptej!"odpověděla mu Klára. "Tak jo"řekl Roman. Šli a šli až došli do parku kde měla parta setkáni a bohužel tam byla i parta lopuch ale to Kláru moc netankovalo a zamiřila rovnou k parte kluci,Roman šel samozřejmě za ní,přišli k partě a Klára řekla: "čau tohle je Roman a jestli by vám to nevadilo tak by mohl bejt s nama v partě." A ostatní na to: "jo klidně nam to vůbec neva." A Roman řek: "jo tak to je moc dobře" a popadl Lukáše a pokračuje šeptem k němu: "hej kámo kdo je ta kočička?" a ukázal na Lenku a Lukaš na to: "áá ty seš další komu se líbí naše hnědovlasá miss?" "cože jaka miss??" nechapál Roman "no to je ještě dloouha hystorije no to bylo takhle my mame partu kluci a to vidíš že tu nejsou jen kluci no to je proto protože se každý zakladatel jmenuje a podle něj je tam jeho počáteční písmeno. Chápeš? Třeba Klára jo tak to máš k že jo atak dál v naší partě byla i Lenka a měla místo mě to l.a jednou se tak volila školní miss a bylo tam plno holek a byla tam aji Klára a Lenka v tý době nejlepší kámošky a Lenka somozdřejmně vyhrála a začala se nafukovat atd. a jak se říka zapomněla na svoje dobrý kámošky a dokonce i ponožky a s holkama jejího typu jako nafoukanci si dala dohromady partu lopuch a to je všechno."řekl Lukáš "Aha. Lopuch? To je mega kravina teda to maj asi hodně malí mozečky že?" řekl Roman. "Já vím no"řekl Lukáš a od té doby byl pro Romana nej kámoš.Pak se z Klárou vrátili domů a každý v posteli vzpomínali na celí den a hlavně jeden na druhého a Lukáš kterej už je od samí 1. třídy zabouchej do Kláry si ze všeho nejvíc přál aby dostal u ní šanci a hlavně aby dostal sílu a vše jí to řekl ale to nevěděl jestli to zvládne ale dal si předsevzetí že jí to musí co v nejkračí době říct! Ale to nevěděl že se líbí i Romanovi!
JAK SE LENKA ZABOUCHLA
(KAPITOLA VII.)

Další den se Lenka probudila a šla si pro novej časák kterej právě vyšel a bylo v něm plno testů a taky super dárek neboli oční stíny a lesk na rty. Super byl spíš jen pro Lenku která hodiny trávila u malování ale třeba pro takovou Kláru ne ta se nikdy moc nemalovala jen uplně malinko stínů
a trochu lesku ale měla toho plno. A jak tak Lenka šla potkala Romana a povídá mu: "čau nechtěl bys někdy někam zajít?" a Roman na to: "nevím možná dej mi telefon a já se ti ozvu jo?" "klidně"řekla Lenka a nadiktovala mu svoje číslo. "Jo fajn takže já napíšu jo a zatím čau"řekl Roman. Lenka došla domů a říkala si sakra ať už napíše!!! Byla hrozně nervózní ale co měla dělat a pak si vzpomněla na ten časák tak si sedla na postel a začala si dělat jeden s testů . A víte co jí vyšlo? No nadpis toho článečku byl: Jsi moderní. A co to znamenalo? Bylo tam jsi holka která se obléká podle nejnovější módy ale kámoši tě většino vidí říkáme ti to neradi ale jako nafoukanou blbou krávu bohužel. Takže trošičku změny by nevadilo!! A Lenka na to "ta první část je pravdivá ale v té druhé lžou! Pche stejně je to jen časák a vím jak si to ověřím.tak co co tmu říkáte?
pokračovámí možná přidám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aneta Kalasova Aneta Kalasova | E-mail | 15. května 2009 v 20:55 | Reagovat

husta knizka ale chtelo by toho vic kruci fix tak delej ja jenom sem tvoje sestrenka jestli vo tom víš a ta knížka je uzasna tak od ted jdme pokrevni sestry jasny ja su totiz hrooooooooooozne blba ale to vis pokrevni sestro tak ahoooojky pokrevaku hihi

2 Aneta Kalasova Aneta Kalasova | E-mail | 15. května 2009 v 20:58 | Reagovat

dobry co pokrevaku skoda jen ze nejses blondyna z londyna jako ja hihihi a pokrevaku bylas nekdy zamilovana do jarka ondry odepis pokrevaku a nebo odpovez kdyz ses u nas ja te mam rada jako pokrevako ale nechci abys me sbalila mou lasku papapapapapa

3 adela adela | E-mail | 19. května 2009 v 11:26 | Reagovat

je to fakt husty

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama